Сьогодні Тростянеччина прощалася зі своїм Героєм – захисником Володимиром Павленком

Дата: 06.08.2022 19:05

Живим коридором, стоячи на колінах зустрічали жителі с.Оляниця, смт Тростянця, с. Северинівка нашого загиблого Героя – Павленка Володимира Івановича.

Церемонію поховання відкрила староста Летківського старостинського округу Антоніна Швець.

«Після повномасштабного вторгнення країни-вбивці Володимир став на захист України. Хоробро показав себе у боях на Миколаївщині та Херсонщині. Але ворожа куля снайпера обірвало його молоде життя. Ми – військові, за все те, що скоїли російські загарбники, за те лихо, що принесли на нашу землю - віддамо сторицею», - сказав начальник другого відділу Гайсинського РТЦК та СП підполковник Юрій Яковенко.

«Мужній воїн, він боровся за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини… Ціною життя він виборював право нашої нації бути вільними. Лише 45». Свої щирі співчуття висловила Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька матері захисника та подякувала нашим військовим, що боронять нас на всіх фронтах.

Також, за дорученням голови Вінницької ОВА та Гайсинської РВА, звернувся до присутніх, родини зі співчуттями заступник голови Гайсинської РВА Дмитро Альчук.

Смерть Володимира – це не тільки біль сім'ї, це біль усієї громади, це біль усієї країни.

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину Воїна-Героя.

У скорботній хвилині мовчання завмерли присутні. На честь захисника прозвучав Гімн України під триразовий збройний залп.

Поховали Героя на кладовищі у с.Северинівка.