Активне літо для українських дітей

Дата: 10.08.2022 12:06

Міністерство освіти і науки України цьогоріч започаткувало проєкт «Будь активним заради миру», який спрямовано на організацію фізкультурно-оздоровчої роботи під час літніх канікул у закладах освіти. До створення проєкту долучилися Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Junior», ГО «UkraineActive», Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я», ГО «U-sport», спортивні федерації за підтримки Міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ.

Під час реалізації проєкту особливий акцент зроблено на підтримку і залучення до фізичної активності дітей, які наразі вимушено перебувають за кордоном або у прихистках в безпечних регіонах країни.

В рамках проєкту  заклади освіти громади, учителі фізичної культури та учні брали участь у фізкультурно-оздоровчих заняттях та заходах для дітей різного віку, використовуючи фізкультурно-спортивні приміщення, майданчики, стадіони закладів освіти, паркову зону селища.

Крім того, учителі фізичної культури закладів освіти в червні 2022 року о 14:00 брали участь у Всеукраїнському семінарі-нараді «Активне літо для українських дітей».

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту