Профілактична робота із сім’ями, які належать до вразливих категорій населення

Дата: 10.08.2022 16:38

Завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліною Широкожуховою спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Світланою Савчук, інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського РУП Борисом Дідуром на території Четвертинівського старостинського округу відвідано 2 сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, де виховується 5  дітей.

Під час відвідування із батьками проведено профілактичну роботу щодо забезпечення належних житлово-побутових умов для проживання дітей, виконання рекомендацій лікарів щодо лікування дітей та ведення здорового способу життя.

За результатами обстеження з’ясовано, що батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки. Крім того, були зафіксовані факти неналежного догляду за дітьми, а саме: нехтування санітарно-гігієнічними нормами проживання, недотримання режиму харчування дітей.

Інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського районного управління поліції було складено протокол за ст. 184 Кодексу України про Адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»