Чергові творчі перемоги учнів КЗ "Тростянецька дитяча музична школа"

Дата: 11.08.2022 08:01

Вітаємо вокальний ансамбль "Співаючі серця" (Викладач Леся Гріщенко, концертмейстер Наталія Шнурук), а також  піаністів: ученицю 4 класу Мазурик Машу та учня 6 класу Івасенка Матвія (Викладач Світлана Тимрієнко), які 31 липня стали лауреатами І премій у номінаціях "Ансамблевий спів" та "Класичне фортепіано" у IV Міжнародному конкурсі "Piano, Vokal - Art", який проходив у Словаччині за підтримки Sukromna zaklad a umelecka skola (Словаччина) та Державного науково методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти Міністерства культури та інформаційної політики.

Метою конкурсу було збереження і розвиток національної фортепіанної та вокальної культури. Популяризація творчості українських та закордонних композиторів, розвитку та престижу національної фортепіанної та вокальної школи.

КЗ "Тростянецька дитяча музична школа"