Про скликання 44 сесії 8 скликання

Дата: 15.08.2022 07:45

Відповідно до розпорядження селищного голови від 09 серпня 2022 року №67- р  19 серпня 2022 року, о 10.00 год., в адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою: смт Тростянець, вул.Соборна,37 (в залі засідань) відбудеться 44 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання.

Проєкт порядку денного:

1.  Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

2. Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету у вигляді трансферту державному бюджету.

3. Про внесення змін до структури апарату Тростянецької селищної ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів селищної ради.

4. Про передачу комунального майна в оперативне  управління.

5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

6. Про штатну чисельність закладів загальної середньої освіти  Тростянецької селищної територіальної громади.

7. Про перепрофілювання (зміну типу) та  зміну найменувань закладів загальної середньої освіти Тростянецької селищної ради.

8. Про затвердження статуту Комунального закладу «Тростянецький будинок дитячої творчості» у новій редакції.

9. Про затвердження статуту Комунального закладу «Тростянецька селищна публічна бібліотека» у новій редакції.

10. Про затвердження статуту Комунального закладу «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр» у новій редакції.

11. Про затвердження статуту Комунального некомерційного закладу «Тростянецька лікарня» у новій редакції.

12. Про затвердження статуту Комунального  закладу «Тростянецька дитяча музична школа» у новій редакції.

13. Про затвердження статуту Комунального закладу «Тростянецький селищний центр фізичної культури і спорту» у новій редакції.

14. Про затвердження статуту Тростянецького селищного комунального центру культури та дозвілля у новій редакції.