Збільшується кількість захворювань на COVID-19

Дата: 15.08.2022 13:12

У КНП "Тростянецький ЦПМСД" за минулий тиждень зареєстровано 9 нових випадків захворювання на COVID-19, серед хворих - двоє дітей.

Зростання захворювання відмічається в цілому по області, що вказує на черговий циклічний підйом.

Звертаємо увагу на дотримання основних заходів профілактики:

• По можливості обмежити поїздки в громадському транспорті, відвідування скупчення людей, і т.д.
  • Залишайтеся вдома, якщо ви захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря).
  • Дотримуйтеся гігієни кашлю (прикривайте рот під час кашлю чи чхання зігнутим ліктем, або краще одноразовою серветкою).
  • Часто мийте руки з милом чи обробляйте антисептичними спиртовмісними засобами, уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель (відстань не менше 1,5 м).
  • Пийте багато рідини - мінеральна негазована вода, чай. Якщо у вас є супутні хронічні захворювання або ви схильні до високого ризику ускладнень респіраторних захворювань, негайно зверніться до лікаря.
  • Вакцинуйтеся – щеплення можна отримати в амбулаторіях ЗПСМ територіальної громади, де щоденно працюють щеплювальні кабінети або записатися на щеплення через реєстратора Тростянецької АЗПСМ ( тел. 067-80-84-618- реєстратор Наталія). Вакцина Пфайзер є в достатній кількості.
  • Регулярно провітрюйте приміщення, дотримуйтеся режиму самоізоляції.
  • Додаткові консультації щодо лікування можна отримати у свого сімейного лікаря - прийти на прийом (обов’язково наявність маски)  або в телефонному режимі.

Адміністрація КНП "Тростянецький ЦПМСД"