Приклад ефективного використання об’єкту комунальної власності
З 02 по 12 серпня на базі Савинецького спортивного комплексу Тростянецької громади відбулися тренувальні збори професійного волейбольного клубу «МХП – Вінниця».
Гравці команди на ранкових тренуваннях працювали у тренажерному залі, а у вечірній час на ігровому майданчику відпрацьовували технічні моменти гри у волейбол.
По закінченню зборів тренер команди Костянтин Рябуха та гравці клубу подякували керівництву громади, старості Савинецького старостинського округу та усім відповідальним особам за надану можливість тренуватися у комфортних умовах, і тим самим підвищити спортивну майстерність до участі у чемпіонаті України з волейболу та гідно представити нашу Вінницьку область
Щиро бажаємо команді перемоги у змаганнях!
Савинецький старостинський округ