ПрАТ "Зернопродукт МХП" спільно з БФ «МХП - Громаді» запустили конкурс - «Час діяти, Україно!»

Дата: 17.08.2022 14:14

Фото без опису

Благодійний фонд «МХП-Громаді» заходить на Тростянеччину з черговим конкурсом мікрогрантів.

Військові дії на території України змінили умови роботи та основні  пріоритети в  усіх сферах діяльності суспільства.

У новому форматі та за новими напрямками реалізації соціальних проєктів, починаючи з 24 лютого 2022 року, розпочав свою роботу Благодійний Фонд «МХП – Громаді». Нині  максимальна допомога Фонду спрямована на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України та громадянам України з числа внутрішньо переміщених  осіб.

«Час діяти, Україно!» - черговий конкурс мікрогрантів, котрий на теренах України діє впродовж шести років, і, як три роки – на Вінниччині.  В умовах військового стану він   спрацьовує, як грант швидкого реагування на виклики війни.

Сьогодні представник БФ «МХП –Громаді» Леся Турчинська провела  презентацію основних соціальних напрямків, за якими Фонд пропонує нашій громаді втілювати проєкти. Цільовою аудиторією слухачів сьогодні були  керівники освітньої галузі Тростянецької територіальної громади.

Енергетична безпека, підтримка ВПО, реабілітація ветеранів, системні проєкти в освіті, охороні здоров’я, інфраструктурі – саме ті пріоритетні напрямки, за якими учасники конкурсу мають можливість писати і реалізовувати свої проєкти і тим самим залучати додаткові кошти на вирішення нагальних потреб в реаліях сьогодення. За умови співфінансування  30% і більше, максимальна сума гранту становить  до 100 тис.грн. Окрім закладів освіти,  учасниками проєкту можуть стати органи місцевого самоврядування, комунальні установи, заклади охорони здоров’я та неурядові організації.

Заявки на участь  конкурсі потрібно встигнути подати до 31 серпня поточного року. Посилання на реєстрацію у конкурсі, а також на реєстрацію для обов’язкового проходження навчання «Як заповнити грантову заявку», котре відбудеться в онлайн-режимі завтра, 18 серпня, можна знайти на офіційній сторінці  Благодійного Фонду у  мережі «Фейсбук».