Соціальна робота в громаді

Дата: 18.08.2022 16:40

З метою  перевірки  умов проживання дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, належного виконання батьківських обов'язків батьками працівники служби у справах дітей Тростянецької селищної ради спільно з КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» та інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського РУП у Вінницькій області  здійснили виїзди у села Северинівка, Буди та смт Тростянець.

Під час відвідування обстежено та вивчено  умови проживання  10 дітей, які виховуються у трьох сім'ях. Встановлено, що у 2 сім’ях, де виховуються 7 малолітніх дітей, умови проживання задовільні, у дітей наявні спальні місця, одяг, взуття відповідно до сезону та віку, облаштований куток для ігор. Малолітні діти знаходяться під контролем сімейного лікаря відповідно до укладених батьками  декларацій. Але разом з тим, батьки потребують здійснення подальшої роботи щодо  підвищення їх  виховного потенціалу.

За місцем проживання іншої родини з матір’ю, де виховуються 3 неповнолітніх  дітей,  проведена бесіда щодо відповідального батьківства, роз'яснені їй вимоги чинного законодавства, що вона зобов'язана виховувати своїх дітей належним чином, піклуватись про їх здоров'я, фізичний, духовний розвиток, навчання, створювати належні умови для виховання та розвитку дітей.

За наслідками проведеної роботи складені акти обстеження умов проживання дітей та адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради