Благодійна акція «Смілива гривня» у Тростянецькій бібліотеці
Працівники та користувачі КЗ «Тростянецька СПБ» долучились до благодійної акції «Смілива гривня», мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги збройним силам України.
Українські бійці мужньо захищають наші землі від військової агресії рф. Завдання кожного із нас – продовжувати працювати, боротися на своїх фронтах та підсилювати нашу армію.
Акція, ініційована Національним банком України триває до 31 жовтня, запрошуємо всіх охочих прийняти участь та допомогти.
Ваша монетка – це особистий внесок в перемогу!
Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!