Понад десяток благодійних концертів і 59 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Дата: 20.08.2022 21:39

Майже  півроку ворог випробовує на міцність нашу країну. Ми довели, що нас неможливо захопити за 3-5 днів і влаштувати у столиці парад перемоги. Україна щодня платить високу ціну за те, щоб наступні покоління жили у мирі й добробуті, тому важливо кожен з цих днів докладати максимум зусиль, аби наблизити це довгоочікуване мирне майбутнє. Кожен українець здатний і мусить зробити бодай щось для того, допомогти нашим військовим вистояти та живими повернутися додому.

Працівники та творчі колективи Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля провели благодійну мистецьку акцію "В єдності до перемоги".

За шість напружених, творчих днів виступивши в дванадцяти старостинських округах громади було зібрано 59 000 гривень.

Від початку війни працівники культури Тростянецької територіальної громади вже вдруге організовують подібну мистецьку акцію і за весь період було зібрано 180 000 гривень.

Всі кошти йдуть на підтримку наших Героїв, наших земляків, які взяли зброю до рук і піднялися на захист свої землі.

Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля