«Сила Кожного»: до Дня Незалежності відбудеться Всеукраїнський онлайн-марафон з лотереєю на підтримку ЗСУ

Дата: 22.08.2022 13:28

23 серпня 2022 року о 12.00 год. відбудеться проведення Всеукраїнського марафону «Сила Кожного». Метою проведення заходу є залучення представників усіх сфер життєдіяльності нашої держави під спільним гаслом «У кожного свій фронт».

Організатори - ГО «Молодіжна організація «Молоде покоління», БО «БФ «Відсоток Небайдужих» за підтримки ДУ «Всеукраїнський молодіжний Центр».

Під час марафону «Сила Кожного» організатори проведуть благодійну лотерею, метою якої є збір коштів на допомогу ЗСУ.

Всі учасники, що нададуть безповоротню фінансову допомогу стануть учасниками лотереї та матимуть шанс отримати гарні призи.

«Ми вкотре хочемо залучити громадськість до спільних дій, результатом яких буде ствердження нашої єдності, єдинства думок та важливості кожного, навіть найменшого кроку задля великої перемоги», - зазначили представники ГО «Молодіжна організація «Молоде покоління».

Також під час прямого етеру відбудеться оголошення переможців конкурсу творчих проектів «Код Нації» у вікових категоріях кожної з номінацій.

Онлайн-трансляція за посиланням.