КЗ "Тростянецька селищна публічна бібліотека" проводяться заходи, які присвячені наступаючим державним святам
На абонементі для дітей «Тростянецької СПБ» розпочинає роботу Патріотичний тиждень, що об’єднує низку пізнавальних заходів, якими юні читачі бібліотеки відзначатимуть найважливішу дату у календарі нашої держави – День Державного Прапора України та День Незалежності України.
У бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Моя квітуча Україна». Представлена література розкриває історичні факти становлення незалежності та державної символіки.
Також, на абонементі для дітей, протягом тижня, можна взяти участь у патріотичній вікторині «Ця країна чарівна і єдина в нас вона» та патріотичному квесті до Дня Незалежності України «Україна – це ти! Україна – це я! Незалежна і вільна державо моя!, під час якого перевірити свої знання з історії держави, пригадати традиції та звичаї свого народу.
То ж хай мир, спокій та щастя запанують на нашій рідній землі. Ми маємо віру, надію і сподіваємося, що наші діти будуть берегти, любити і цінувати свою землю, вірно служити ідеалам миру і добра.
КЗ "Тростянецька селищна публічна бібліотека"