До уваги споживачів централізованого водопостачання в селищі Тростянець

Дата: 22.08.2022 19:18

В селищі останім часом спостерігається проблема з водопостачанням. Інформуємо, що зроблено для того, щоб це вирішити.

Вчора, робоча група визначилася з обсягами робіт, складено попередній кошторис витрат.

23 серпня відбудеться засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Тростянецької селищної ради, щодо прийняття рішення про запобігання виникнення надзвичайних ситуації пов’язаних з незадовільним водопостачанням.

Дане рішення буде розглянуто 24 серпня на засіданні виконавчого комітету Тростянецької селищної ради, щодо виділення коштів для закупівлі матеріалів заміни водогону.

Сьогодні, 3 одиниці техніки приступили до виконання робіт. Копають паралельно існуючому водопроводу, який працює в аварійному стані.

Дякуємо, Олександру Мовчану, за наданий екскаватор, який виконує роботи в районі водозабору!

Дякуємо, керівнику ДПДГ "Олександрівське" ННЦ"ІЗ НААН" Олені Воротнюк, за наданий роторний траншеєкопач, який виконує роботи в мікрорайоні П’ятихаток!

Екскаватор Тростянецької селищної ради виконує роботи від паливного складу в напрямку водозабору.

Працюємо далі!