Проведення рейду «Неблагополучна сім’я»
З метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 30 серпня службою у справах дітей Тростянецької селищної ради спільно з КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» було відвідано та проведено обстеження умов проживання 5 сімей, в яких виховується 12 неповнолітніх дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах та проживають на території села Четвертинівка. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення задовільних умов проживання, недопустимості вживання спиртних напоїв та виникнення насильства в сім’ї.
У трьох сім’ях, де виховуються 9 дітей шкільного віку, діти частково забезпечені канцелярським приладдям. У всіх сім’ях наявний запас продуктів харчування, діти забезпечені одягом та взуттям, яке відповідає віку. В одній сім’ї виховується новонароджена дитина. В іншій сім’ї, виховуються 2 малолітніх дітей, один з яких зарахований та навчається в КЗ «Ободівська спеціальна школа». Батькам рекомендовано забезпечити дітей шкільним приладдям у повному обсязі, а також було наголошено про те, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов'язків щодо виховання та утримання своїх дітей.
За результатами відвідування складено відповідні акти обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, а також проведено роз`яснювальну роботу з батьками стосовно створення належних умов для проживання дітей.
Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради