Продовжуємо надавати соціальні послуги населенню

Дата: 01.09.2022 15:16

Відповідно до вимог постанови  КМУ від 23.09.2020 року № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» головним спеціалістом відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради Тетяною Савченко та завідуючою відділення соціальних послуг КЗ «Тростянецький центр надання соціальних послуг» Ларисою Горб 01 вересня було проведено обстеження фактичного місця проживання особи, якій мають надаватися соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, та встановлено факт сумісного проживання з особою, яка буде надавати  ці послуги  громадянину похилого віку  (1939 р.н.), жителю с. Четвертинівка.

Відповідно було складено акт обстеження даної сім’ї, проведено співбесіду з особою, яка має здійснювати догляд. В ході відвідування вивчено умови проживання родини, а також проведено опитування особи, що потребує догляду.

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради