Вітання селищного голови Людмили Червонецької з Днем підприємця України
Шановні підприємці Тростянецької громади!
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!
Саме ви з перших днів агресії російської федерації без вагань включилися у боротьбу з ворогом на всіх фронтах. Попри невизначеність економічної ситуації ви не зупинили роботу та зберегли робочі місця, ви підтримуєте бюджет громади сплачуючи податки та збори, ви протягуєте руку допомоги внутрішньо переміщеним особам, які знайшли тимчасовий прихисток у нашій громаді, ви є благодійниками та меценатами, які підтримують Збройні Сили України. Дякуємо вам!
Бажаємо успішної і плідної праці під мирним небом, добробуту і злагоди в родинах, довгих і щасливих років життя!
Віримо в Україну! Віримо в Перемогу!