Центр надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради у цифрах

Дата: 05.09.2022 12:20

Продуктивність роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) характеризується в першу чергу кількістю наданих адміністративних послуг.

На сьогоднішній день до переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Тростянецької селищної ради, обов’язковість яких затверджена Постановою КМУ про «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» № 523-р від 16.05.2014 року, включено 175 послуг.

За серпень 2022 року через ЦНАП селищної ради надано 394 адміністративні послуги. Найбільш запитуваною послугою, із числа звернень була послуга: «Видача Витягу з Державного земельного кадастру», нею скористалися 88 жителів нашої громади. Другою за популярністю була послуга: «Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», нею скористалося 76 осіб, третю позицію розділили послуги у сфері бізнесу (реєстрація та припинення реєстрації фізичних осіб-підприємців, зміни до відомостей про юридичних осіб, надання інформації з Реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців) нею скористалися 56 разів.

На виконання вимог законодавства щодо програми «Прихисток», працівниками Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я, через ЦНАП ведеться активна робота щодо прийому звітів власників житла, які прихистили внутрішньо-переміщених осіб. На сьогоднішній день «Прихисток» надали  192 власники, таким чином прихистивши 659 осіб.

Згідно Розпорядження Тростянецького селищного голови, на території громади проведено активну роботу щодо наповнення Реєстру територіальної громади, задля комфортного користування наших жителів електронними послугами через портал «Дія». Протягом місяця для отримання Витягу з Реєстру територіальної громади особисто звернулося близько 200 осіб.

Також, надано понад 40 консультацій, які надаються не лише при особистому зверненні громадян, а й за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Слід відмітити, що посадовими особами ЦНАП проводяться активні роботи щодо налагодження електронної черги, та наповнення інформаційного терміналу, щоб відвідування ЦНАП стало ще комфортнішим та більш інформативним.

Наш контактний телефон 067-322-71-76.

Центр надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради