У Кривому Розі провели в останню путь загиблого на війні проти окупантів військового Василя Циба

Дата: 08.09.2022 08:25

7 вересня у Кривому Розі попрощалися з Василем Цибом, який чотири дні тому отримав смертельне поранення під час протистояння російським загарбникам на Херсонщині.

Його тіло мужньо виніс з поля бою батько, котрого також поранило у тому ж бою. Полеглий почав захищати Україну ще у 2014 році, перебуваючи у зоні проведення АТО.

Віддати шану захиснику Украіни Василю Цибу прийшли близько 300 місцевих жителів – рідні, близькі, друзі, бойові товариші, колеги, сусіди, а також небайдужі городяни.

«Я знав Василя ще з малечку, десь 10 років тому ми почали спілкуватись… Харизматична, хоробра і дуже компанійська людина. Він знаходив із усіма спільну мову, був ватажком компанії. Василь завжди був у центрі уваги, йому так це подобалось, і всі його так сприймали. Він був справедливою людино, дуже цінував цю рису в людях… На Василя всі рівнялись, він тренував людей, бо мав бойовий досвід», – наголосив товариш по службі нашого бійця з позивним «Механік».

Василь Циб народився у селі Буди, де закінчив школу, а вже потім переїхав до Кривого Рогу.

У 2014 році відправився в зону проведення АТО, аби боронити східні рубежі держави. Протистояв ворогам чоловік три роки, після чого повернувся до мирного життя.

25 лютого наш захисник не став сидіти вдома та пішов разом з батьком та двома друзями до лав тероборони. Згодом чоловіків поділили по різним підрозділам.

Василь Сергійович воював на Миколаївському напрямку, а потім його перевели на Херсонський разом зі своїм батьком.

03 вересня окупанти «накрили» позицію наших бійців мінометним обстрілом. В результаті цього Василь Циб та його батько Сергій Циб отримали поранення. Батько нашого захисника на собі виніс тіло сина з місця обстрілу, намагаючись його врятувати, поки син ще був живий. Проте рани були не сумісні з життям, тому 28-річний воїн у званні молодшого сержанта загинув.

Джерело: Перший Міський телеканал. Новини Кривого Рогу