В Ладижині провели в останню путь захисника Бориса Андріяша

Дата: 08.09.2022 08:28

Церемонія прощання відбулась 7 вересня на центральній площі міста.

Борис Андріяш - приклад мужності та хоробрості, і, водночас, ніжності та любові. Він кохав свою дружину, обожнював донечок, задля них готовий був прихилити небо.

Борис Миколайович родом з Донеччини. Останні кілька років з дружиною проживали в Тростянці.

У квітні був мобілізований до лав Збройних Сил України. Без вагань став на захист рідної землі від російського агресора.

Головний сержант стрілецького взводу 43-річний Борис Андріяш воював на Донеччині, у запеклих боях нищив російську нечисть, відважно бився за свою землю і волю. Він не боявся, йшов уперед, тому що за спиною - найдорожчі люди.

Воїн Борис Андріяш загинув на полі бою під Авдіївкою в останній день літа - 31 серпня.

Громада на колінах прощалася із загиблим військовим, світла пам'ять про якого житиме в віках.

Джерело: Ладижинська міська територіальна громада