Оперативна нарада керівників закладів дошкільної освіти

Дата: 08.09.2022 16:08

8 вересня відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти громади.

Начальник Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Олена Пунько привітала присутніх з початком навчального року та відновленням роботи закладів дошкільної освіти, акцентувала увагу керівників на необхідності дотримання всіх норм та вимог під час освітнього процесу в умовах воєнного часу.
Заступник начальника Управління Тетяна Жемчужнікова довела до відома  план проведення атестаційної кампанії 2022-2023 н.р., звернула увагу керівників ЗДО на необхідності дотримання Положення про атестацію педагогічних працівників, виконання вимог Положення та обов’язковості проходження курсової перепідготовки педагогічними працівниками.
Роз’яснення щодо питань ведення бухгалтерського обліку у закладі дошкільної освіти, оформлення відповідних документів керівниками надала  начальник фінансово-господарського відділу Лідія Мурована.
Головний спеціаліст Управління Тетяна Шерстюк надала рекомендації щодо  планування роботи закладу дошкільної освіти на навчальний рік в умовах воєнного стану, зарахування дітей з числа переміщених осіб до закладу дошкільної освіти, необхідності проведення інвентаризації продуктів харчування при умові тимчасового призупинення роботи закладу. Також акцентовано увагу керівників на питаннях забезпечення безпечності приміщень та споруд на території закладів.

Управління освіти, культури, туризму,
молоді та спорту селищної ради