«Війна очима дітей»

Дата: 09.09.2022 08:20

"Вустами дитини глаголить істина", але говорити можна не тільки словами. Наші діти «кричать» своїми малюнками про війну.

Під назвою «Війна очима дітей» виставка малюнків проходить в містах Італії.

На виставці експонують роботи учнів Летківського ліцею: Дар’ї Павшукової, учениці 7 класу, Наталі Кравець, учениці 9 класу та вже студентки Олени Дженжери. Центральне місце у виставці займають роботи Вікторії Печонкіної, учениці 8 класу. Шедеври Віки глибокі, філософські, гуманістичні.

Доросле бачення нашими дітьми загальнонаціональної біди вражає.

Безперечно, талант Оксани Степанівни, учителя образотворчого мистецтва ліцею, непересічний, унікальний. Вона щедро віддає його дітям.

Ось так наші діти боряться за мир!

Фото взяті з преси та соціальних мереж Італії