Робочий візит до Гордіївського старостинського округу

Дата: 14.09.2022 13:06

Сьогодні Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька та представники селищної ради здійснили робочу поїздку до Гордіївського старостинського округу, де наразі здійснюється реалізація найбільшої кількості проектів у закладах соціальної сфери.

Візит розпочався з найприємнішого - огляду комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку, який відчинив сьогодні двері для наймолодших гордівчан.

Дитячий садок «Дзвіночок»  перемістили під один дах з місцевою гімназією.

Надання освітніх послуг під одним дахом дасть можливість ефективно використовувати комунальне майно, енергоресурси на його утримання, забезпечить безперебійну роботу закладу, а також безпечне перебування здобувачів освіти.

Спільними зусиллями працівники садочка, батьки, благодійники відремонтували приміщення.

Результат приємно вразив відвідувачів, адже  у дошкільному закладі створені найкращі умови для виховання, навчання, перебування і безпеки, які сприятимуть вихованню успішних, здорових та прогресивних дітей.

У ході візиту також було проінспектовано комунальні заклади освіти, охорони здоров’я та культури, де наразі здійснюються ремонтні роботи.

У Гордіївській гімназії нещодавно  оновлено спортивну залу, завершують ремонт роздягалень.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Кипить робота у Центрі колективного розміщення ВПО, сільському будинку культури, амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Здійснюється реконструкція старої котельні, де будуть встановлені котли на твердому паливі (дровах), які забезпечать тепло у приміщеннях Центру колективного розміщення ВПО, сільському будинку культури, бібліотеці,  амбулаторії загальної практики сімейної медицини, старостату та пошти.

У найближчих планах – ремонт приміщення старостату.

За результатами робочого візиту було обговорено важливі питання подальших робіт, окреслено проблемні аспекти та визначено ряд пріоритетних завдань.