«День донора» у Тростянецькій громаді

Дата: 14.09.2022 15:57

14 вересня виїзна бригада лікарів з обласного Центру переливання крові  вже о 9-ій  ранку розпочала свою роботу на базі КНП "Тростянецька лікарня".

Черга бажаючих пожертвувати необхідною кількістю крові, як зауважила організатор дня забору крові  медична сестра лікарняного банку крові Наталія Палаженко, сьогодні набагато більша ніж зазвичай.

Потреба у препаратах плазми  існує завжди, але сьогодні вона особливо актуальна для наших поранених  військових, які перебувають на лікуванні у медичних госпіталях Вінниччини.

В країні йде війна і кожен добрий вчинок в підтримку ЗСУ - безцінний.

Для тих,  хто не має можливості допомогти нашим воїнам в інший спосіб - це  прекрасна нагода зробити  свій  особистий внесок у порятунок їх життів, ставши  волонтером крові. Саме з цією метою до Тростянецької лікарні сьогодні  прийшли як постійні донори громади, так і люди, які не змогли залишитись осторонь і стали здавачами  вперше.  Серед тих, хто відгукнувся  -  люди з рідкісними донорськими  групами.

Виїзна бригада лікарів з обласного Центру переливання крові за сьогодні прийняла 68 донорів, які здали близько 40 літрів крові.

Сьогодні тут не було випадкових людей. Всі вони - "добровольчий донорський  батальйон",  який у свій спосіб  рятує життя.

Про організацію наступного дня забору крові адміністрація лікарні обов'язково поінформує, адже її  потреби сьогодні,  на жаль,  зростають щодня.