Робочий візит до Демидівського старостинського округу

Дата: 15.09.2022 20:13

Сьогодні Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька та директор Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою Дмитро Пріщенко здійснили робочу поїздку до Демидівського старостинського округу.

Разом із старостою населеного пункту оглянули ряд комунальних закладів соціальної інфраструктури.

В Будинку культури здійснюється ремонт декількох кабінетів та глядацької зали, планується встановлення нових вікон. Завдяки перемозі у Всеукраїнському конкурсі соціальних ініціатив благодійного фонду «МХП — Громаді» «Час діяти, Україно» та співфінансуванню з місцевого бюджету будуть виконані роботи з ремонту даху, облаштування сцени, придбання одягу для неї, заміни дверей та і. н.

Також прийнято рішення, для зручності відвідувачів, перенести місцевий медичний пункт тимчасового базування в приміщення старостату. Тривають ремонтні роботи.

Силами працівників та небайдужих жителів здійснюється художнє оформлення бібліотеки, зроблено поточний ремонт в дитячій читальній залі.