Соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти сироти і діти, позбавлені батьківського піклування

Дата: 19.09.2022 09:13

З метою надання комплексної допомоги у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім’ї, створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, у розвитку та вихованні, захисту майнових, житлових та інших прав дитини, підготовки дітей до виходу із сім’ї, в тому числі і до самостійного життя, здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування, завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліною Широкожуховою спільно із в.о. начальника служби у справах дітей Тростянецької селищної ради Світланою Савчук здійснено візит  до  5 сімей опікунів, піклувальників, (2 з яких перебувають під соціальним супроводом) в яких виховуються 11 дітей, позбавлених батьківського піклування та проживають на території Ілляшівського та Олександрівського старостинських округів.

В ході відвідування зазначених родин  зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання та відпочинку.

За результатами перевірок встановлено, що опікуни, піклувальники виконують свої обов’язки в повній мірі.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»