"Олімпійський тиждень"

Дата: 19.09.2022 14:02

З 12 вересня по 16 вересня у закладах освіти проходив «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту. Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
В рамках Олімпійського тижня в школах були проведені Олімпійські уроки, години спілкування: «Здоровим бути – зі спортом дружити»; «Спорт – сила, краса, здоров’я»; «Історія Олімпійських ігор»; «Досягнення українських спортсменів». Протягом тижня для учнів початкової школи відбувалися  танцювальні флешмоби.

Ми ще раз побачили, що в наших закладах освіти ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту