Відкрито онлайн-запис до електронної черги ЦНАП

Дата: 20.09.2022 09:26

Для покращення сервісу у сфері обслуговування жителів Тростянецької селищної територіальної громади у Центрі надання адміністративних послуг реалізована можливість запису в електронну чергу онлайн на бажану дату та зручний час.

Записатись онлайн можна до 7 фахівців, та отримати такі основні послуги, як реєстрація місця проживання, витяг з РТГ про реєстрацію місця проживання, реєстрація права власності, реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отримати витяг з ДЗК, витяг про НГО, та отримати соціальні послуги (субсидії, пільги, допомоги).
Для онлайн запису можна використати QRкод, який розміщений у ЦНАП, або запропонований нижче, у зручному для Вас додатку.

Після здійснення реєстрації, видрукувати чек, запишіть або запам'ятайте інформацію про запис (номер в електронній черзі, дату, час прийому та назву послуги).

Візьміть з собою паспорт, доручення (у разі представлення інтересів іншої особи) та необхідні документи для відповідної послуги (у тому числі квитанцію про сплату адміністративного збору, якщо послуга платна).