Оперативна нарада медичних сестер
21 вересня в режимі онлайн відбулась оперативна наради з сестрами медичними закладів загальної середньої освіти громади за участю головного спеціаліста загального відділу апарату селищної ради Валентини Льолі, начальника Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Олени Пунько.
Учасники наради узгодили меню, враховуючи запити і можливості закладу освіти.
Обговорили постанову КМУ від 19.08.2022 р. №928. Нею внесено зміни до: розпорядження КМУ від 25.03.2020 р. № 338 “Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації”; постанову КМУ від 09.12.2020 р. №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. А саме: продовжено на всій території України до 31 грудня 2022 року карантин через COVID-19 та режим надзвичайної ситуації для єдиної державної системи цивільного захисту. Зробили акцент на дотриманні протиепідечних заходів під час пандемії коронавірусу.
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту