Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Тростянецької селищної територіальної громади

Дата: 21.09.2022 13:04

1. Замовник та його місцезнаходження:

Виконавчий комітет Тростянецької селищної ради Україна, 24300, Вінницька область, Гайсинський район,  смт Тростянець, вул. Соборна, 77

2. Підстава для проведення конкурсу:

рішення виконавчого комітету Тростянецької селищної ради № 183 від 15 вересня 2022 р. «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Тростянецької селищної територіальної громади»

3. Місце та час проведення конкурсу:

Україна, 24300, Вінницька область, Гайсинський район,  смт Тростянець, вул. Соборна, 77 24 жовтня 2022 року о 10.00 год.

Прізвище, ім’я, по-батькові посадової особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Погода Віктор Петрович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів тел.(096)595-64-17, електронна адреса: budotg@ukr.net.

4 . Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів ;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів: смт Тростянець, Ілляшівський старостівський округ, Капустянський  старостівський округ, Савинецький старостівський округ, Олександрівський старостівський округ, Летківський старостівський округ, Будянський старостівський округ, Тростянчицький старостівський округу, Глибочанський старостівський округ, Демидівський старостівський округ, Годіївський старостівський округ, Четвертинівський старостівський округ, Оляницький старостівський округ.

6. Характеристика об'єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

- 137 багатоквартирних житлових  будинків, у тому числі 3 п’ятиповерхових.

- 10272 будинків приватного сектору;

-  2 будинка зареєстровані, як ОСББ;

- підприємства, установи та організації, яким надається послуга з вивезення ТПВ на території Тростянецької громади –  168;

- на території громади розміщено 21 контейнерний майданчика, 82 контейнера об’ємом 1,1 м3;

- протяжність вулиць становить 284,87 км., з них із твердим покриттям – 96,84 км.

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами

- територія полігону з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування будівель закладів  комунального обслуговування за межами населеного пункту на земельній ділянці» загальною площею 3,0 га смт. Тростянець Тростянецької селищної ради Гайсинського району Вінницької області.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою* у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, назва послуги та лот на який подається пропозиція.

*Ця вимога не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством, за винятком оригіналів чи нотаріально завірених документів, виданих учаснику іншими організаціями (підприємствами, установами).

Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або поштою в одному екземплярі.

Пропозиції подають в Тростянецьку  селищну раду, за адресою Україна, 24300, Вінницька область, Гайсинський район,  смт Тростянець, вул. Соборна, 77

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій24.10.2022 року до 09:00 години.

Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в журналі обліку.

Пропозиції, які надійшли після встановленого строку не реєструються.