До Дня партизанської слави в КЗ «Тростянецька СПБ» та бібліотеках-філіях організовано книжкові виставки
Мета заходу – вшанування всенародного подвигу і підпільників у період Другої світової війни, увічнення їх пам’яті. Це визнання державою внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
Проходять роки і прямих свідків тих подій стає все менше . Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.
Запропонована література для перегляду - це спогади, свідчення очевидців про роль партизансько-підпільної боротьби проти фашистських окупантів українського народу під час Другої світової війни.
Сьогодні знову війна в Україні. Ми знову чуємо з новин радіо і телебачення про те, як партизани і підпільники на окупованих територіях України допомагають своїми героїчними вчинками ЗСУ наближати перемогу України над рашистськими загарбниками.Після початку повномасштабної війни з Росією українські партизани показують дива відваги на окупованих територіях. Вони регулярно нагадують окупантам, що ті перебувають на українській землі.
Слава героям України!