Статистичні дані щодо ситуації з COVID-19 в Тростянецькій громаді
За період з 16 по 22 вересня на території Тростянецької громади зареєстровано 37 випадків COVID-19 в, т. ч. 13 дітей, госпіталізовано 8 пацієнтів. що майже в 2 рази менше, ніж за попередній тиждень (всього 69 випадків, в т. ч. 22 дитини, госпіталізовано 25). Захворювання протікали в основному в легкій та середній формах. Пацієнтів, які потребували використання кисневих концентраторів (кисневозалежних пацієнтів) не зареєстровано.
Додатково отримано з обласного складу 60 доз вакцини Пфайзер (Комірнаті) для щеплення проти COVID-19 та 400 доз поліомієлітної вакцини (ОПВ).
В громаді щоденно працює 5 щеплювальних пунктів з 9.00 год до 15.00 год, крім суботи та неділі, де проводяться щеплення проти COVID-19. Щеплення проводяться всім бажаючим відповідно до рекомендацій, безкоштовно, незалежно від наявності декларації.
Організовано виїзди в населені пункти мобільних бригад сімейних лікарів сіл Четвертинівка та Ілляшівка, де здійснювався амбулаторний прийом пацієнтів, медичні огляди дітей, щеплення, проводився відбір крові та сечі для лабораторного обстеження.
КНП " Тростянецький РЦ ПМСД"