В Четвертинівському ліцеї реалізовують черговий проєкт
За співфінансування Тростянецької селищної ради та БО «БФ «МХП-Громаді» розпочато роботи з реалізації інфраструктурного проєкту «Поточний ремонт водостічної системи основної будівлі та харчоблоку Четвертинівського ліцею».
Проєкт передбачає встановлення водостічних труб, колін, відливів і лійок на будівлі, для убезпечення стін, фундаменту, бомбосховища та відмощення від негативного впливу дощових вод.
Реалізація проєкту забезпечить кращі умови для перебування учнів, більш тривалий термін експлуатації будівлі, покращить його естетичний вигляд.