27 вересня – Всесвітній день туризму та День туризму в Україні
Свято започаткували з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти. Адже у багатьох країнах світу саме туризм є основною складовою наповнення бюджету. Та для України це свято є особливим, оскільки й сама Україна в цьому плані — особлива. Країна, яка має унікальні можливості для розвитку всіх без винятку видів туризму — від гірського, лікувального до екстремального і паломницького.
Наша громада також не є винятком, і має значний нереалізований туристичний потенціал. Адже у нас є мальовнича природа, архітектурна спадщина представлена сакральними спорудами і звичайно, нематеріальна культура.
Будемо дуже раді зустрічати в нашій громаді гостей, котрим буде цікаво відкрити для себе ще однин дуже красивий, цікавий і самобутній куточок України.
А поки пропонуємо віртуальну подорож Тростянеччиною.