Для перевезення дітей придбано новий шкільний автобус
Автобусний парк шкільних автобусів в нашій громаді давно потребує оновлення.
Управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради придбано спеціалізований шкільний автобус з можливістю перевезення учнів з обмеженою здатністю до пересування.
Даний транспортний засіб придбано за кошти місцевого бюджету - 2 589 000 грн.
Пасажиромісткість автобуса - 26 місць, в тому числі передбачено місця для дітей з обмеженими фізичними можливостями.
Придбаний автобус є сучасним транспортним засобом, обладнаний допоміжною системою – касетний ліфт, має додаткові рівні безпеки, обмеження швидкості руху, звукову і світлову сигналізації, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та укомплектований вогнегасниками й медичними аптечками.
Безпека і створення комфортних умови для наших дітей є одним із пріоритетів роботи Тростянецької селищної ради.