В Тростянецькій громаді піклуються про захисників

Дата: 28.09.2022 15:35

Поки українські військові оберігають наш сон у теплих ліжках, ми маємо зробити все, аби їм було чим зігрітися у звичайних земляних окопах.

Працівники Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою, готуючись до холодів, вже почали виготовляти металеві печі, так звані «буржуйки», для захисників.

Майструють їх з вторинної сировини – газових балонів та металевих труб. Біля таких мініпічок можна зігрітися, посушити одяг та приготувати їжу. Крім цього, такі печі досить мобільні, що дозволить легко перевозити їх на нові позиції.

На виготовлення однієї буржуйки комунальники витрачають добу. Це за умови наявності всіх необхідних матеріалів. А їх бракує. Тому просимо усіх небайдужих жителів громади допомогти використаними газовими балонами. Контактний номер  - 067 298 73 08.

Виготовлені буржуйки будуть передані адресно у військові формування ЗСУ, де несуть службу наші земляки.

Давайте разом зігріємо наших бійців, які щодня ризикують життям за кожного з нас!