Школярі Тростянеччини стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Дата: 30.09.2022 19:06

З метою залучення вихованців до світу творчості, задоволення їх потреб у творчій самореалізації та підтримці обдарованої молоді, здатної генерувати нові ідеї на базі КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" щорічно проводиться І етап конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"

Цьогоріч конкурс проходив з 26 по 29 вересня.

Фотовиставка експонувалася у методичному кабінеті Будинку дитячої творчості по номінаціях: пейзаж, портрет, макрофотографія, флора і фауна, побутове фото, позажанрове фото.

У фотоконкурсі взяли участь учнівські колективи Тростянецького, Тростянчицького, Четвертинівського та Летківського ліцеїв, Тростянецької гімназії.

На конкурс представлено 32 роботи фото "Моя Україно!"

Фото переможців І етапу відправлено на участь у обласному етапі конкурсу, що проходитиме з 03 по 07 жовтня у Вінницькому обласному центрі технічної творчості учнівської молоді.

А переможцями стали:

• Бойко Таїсія (Ліцей смт Тростянця);
  • Паламарчук Дмитро (Ліцей смт Тростянця);
  • Мазур Поліна (Летківський ліцей);
  • Пукай Злата (Тростянецька гімназія);
  • Рак Станіслав(Четвертинівський ліцей);
  • Миленька Іванна (Ліцей с.Тростячник);
  • Івлєва Євангеліна (Летківський ліцей);
  • Поліщук Руслана (Ліцей с.Тростянчик).

Вітаємо переможців!