Участь у навчальному тренінгу для працівників центрів надання соціальних послуг територіальних громад

Дата: 04.10.2022 08:10

27-29 вересня завідувач відділення соціальної роботи Аліна Широкожухова та фахівець із соціальної роботи відділення надання послуг за місцем проживання КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Валентина Савченко взяли участь у навчальному тренінгу, який проводив Вінницький обласний центр соціальних служб спільно з Ініціативою із захисту прав дітей та розвитку соціальних послуг в громадах в рамках проекту технічної допомоги „Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), що реалізується за підтримки Уряду Канади з метою реалізації програми стрес-менеджменту «Самодопомога Плюс» [Self-Help Plus] (SH+), яку розроблено Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Програма «Самодопомога Плюс» [Self-Help Plus] (SH+) – мультимедійний курс самодопомоги у боротьбі зі стресом для підтримки людей, які переживають складні життєві обставини (особисті труднощі, стрес, насильство, хвороби, відсутність економічних можливостей, стихійні лиха, військові дії тощо).

По завершенні тренінгу фахівці отримали свідоцтво учасників тренінгу «Самодопомога плюс: груповий курс управління стресом для дорослих» ВООЗ.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»