Реалізація проєкту «Поточний ремонт в приміщенні філії "СБК с. Гордіївка"

Дата: 06.10.2022 15:48

В рамках проєкту «Поточний ремонт в приміщенні філії "СБК с. Гордіївка"" благодійного фонду «МХП — Громаді» «Час діяти, Україна!» та за співфінансування Тростянецької селищної ради проводиться ремонт приміщення закладу культури. Планується часткова заміна та фарбування підлоги, повна заміна електропроводки, зашиття оркестрової ями, ремонт стін, уражених грибком, ліквідація тріщин на стелі та стінах, реконструкція системи освітлення, поточний ремонт в хеографічній та адміністративній кімнатах.

Гордіївський сільський будинок культури – це єдиний осередок в селі, де можна провести масові заходи. На базі СБК працює народний аматорський фольклорний колектив «Гордіївчанка», дитячий хореографічний колектив та декілька гуртків дитячого прикладного мистецтва, які славлять нашу громаду на всеукраїнському просторі, функціонує сільська бібліотека. З перших днів війни в приміщенні СБК запрацював штаб гуманітарної допомоги, де жителі села плетуть маскувальні сітки, готують передачі воїнам на передову.

Важливо створити комфортні умови для жителів села Гордіївка.