Статистичні дані щодо ситуації з COVID-19 в Тростянецькій громаді

Дата: 07.10.2022 12:48

За період з 30 вересня по 6 жовтня на території Тростянецької громади зареєстровано 19 випадків COVID-19, в т.ч. 7 дітей, госпіталізовано 4 пацієнти,  що майже в 2 рази менше, ніж за попередній тиждень (всього 35 випадків, в т.ч. 11 дітей, госпіталізовано 7).

Захворювання протікали в основному в легкій та середній формах. Пацієнтів, які потребували використання кисневих концентраторів (кисневозалежних пацієнтів) не зареєстровано.

За вказаний період сімейними лікарями проведено обстеження на коронавірус 60 пацієнтів, в т.ч. 22 пацієнти обстежені методо ПЛР (10 позитивних) та 38 пацієнтів  з використанням експрес – тестів (9 позитивних).

Додатково отримано з обласного складу 240 доз вакцини Пфайзер (Комірнаті) для щеплення проти  COVID-19  на 3 та 4  щеплення (бустерну та додаткові дози).

В громаді щоденно працює 5 щеплювальних пунктів  з 9.00 год до 15.00 год, крім суботи та неділі, де проводяться щеплення проти COVID-19. Щеплення проводяться всім бажаючим відповідно до рекомендацій, безкоштовно, незалежно від наявності декларації.

Організовано  виїзди в населені пункти мобільних бригад сімейних лікарів сіл Четвертинівка та  Ілляшівка, де здійснювався амбулаторний прийом пацієнтів, медичні огляди дітей, щеплення,  проводився відбір крові та сечі для лабораторного обстеження.

Тростянецький Центр ПМСД