Профілактична робота із сім’ями, які належать до вразливих категорій населення
Відповідно до звернення громадян про неналежне виконання батьківських обов’язків жительками с. Олександрівка та смт Тростянець, з метою планового відвідування сімей, які перебувають на обліку, завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліною Широкожуховою спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Світланою Савчук, поліцейськими офіцерами громади Юрієм Кіщенком та Сергієм Ходою здійснено виїзди в сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.
Загалом відвідано 6 сімей, в яких виховується 13 дітей.
За результатами обстеження сімей, відносно яких були звернення, встановлено, що батьки належним чином виконують свої обов’язки з виховання дітей, умови проживання задовільні, потреби дітей задовольняються.
В ході роботи з батьками проведено профілактичну роботу щодо формування усвідомленого та відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, забезпечення базових потреб дітей.
Батькам винесено попередження про відповідальність за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей.
КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»