Соціальна робота з одинокими непрацездатними мешканцями громади

Дата: 13.10.2022 15:55

З метою обстеження умов проживання пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Тростянецької громади, які перебувають на обслуговуванні у відділення соціальних послуг за місцем проживання КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг», та з метою перевірки надання їм якісних соціальних послуг соціальними робітниками відділення, 12 жовтня завідувачем відділення соціальних послуг за місцем проживання Ларисою Горб та фахівцем із соціальної роботи Валентиною Савченко  здійснено виїзд та вибіркове відвідування підопічних, які проживають у населених пунктах Ілляшівка, Красногірка, Олександрівка, Демківка та Летківка.

Під час відвідування проведено співбесіду з підопічними, здійснено опитування щодо якості надання соціальних послуг соціальними робітниками центру, обстежено та вивчено їх потреби та умови проживання.

За результатами обстеження з’ясувалось, що підопічні відділення роботою соціальних робітників задоволені. Скарг та зауважень щодо якості надання соціальних послуг немає. Соціальні робітники здійснюють відвідування підопічних 1-2 рази, а при потребі і 3 рази на тиждень, згідно з графіком відвідувань та надають їм повний пакет соціальних послуг, а саме допомагають на присадибній ділянці, доставляють продукти харчування, промислові товари, медикаменти, воду, оплачують комунальні послуги, здійснюють косметичне та вологе прибирання в будинках, наводять лад у дворах пенсіонерів і т. д.

За результатами проведеної роботи складені відповідні акти.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»