Захворювання на COVID-19 продовжує знижуватися, зменшилася і кількість звертань за медичною допомогою

Дата: 17.10.2022 08:11

За період 07 - 13 жовтня зареєстровано 13 випадків коронавірусної інфекції, всі випадки серед дорослого населення, госпіталізовано – 3 пацієнти, тоді як з 30 вересня по 06 жовтня  на території Тростянецької громади зареєстровано 19 випадків COVID-19 в, т.ч. 7 дітей, госпіталізовано 4 пацієнти.

Видано одній пацієнтці (с.Демківка) кисневий концентратор після проведеного стаціонарного лікування.

За вказаний період сімейними лікарями проведено обстеження на коронавірус 62 пацієнти, в т.ч. 11 пацієнтів обстежені методо ПЛР (4 позитивних) та 51 пацієнтів з використанням експрес – тестів (11 позитивних).

В громаді щоденно працює 5 щеплювальних пунктів з 9.00 год до 15.00 год, крім суботи та неділі, де проводяться щеплення проти COVID-19.Щеплення проводяться всім охочим відповідно до рекомендацій, безкоштовно, незалежно від наявності декларації.

На даний час є в наявності вакцина Пфайзер для проведення третьої та четвертої дози і вакцина Коронавак для проведення перших щеплень.

КНП "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЦПМСД"