Завітайте на виставку картин художника Василя Слободяника «Малює фарбами життя»!

Дата: 17.10.2022 16:15

Тростянчани та гості містечка мають прекрасну нагоду відволіктись від тривожних буднів і поринути у світ прекрасного мистецтва живопису, завітавши до Центру культури і дозвілля у Тростянці. Там розгорнулася виставка картин художника з Четвертинівки Василя Степановича Слободяника «Малює фарбами життя».

Виставка приурочена Дню захисників та захисниць України та Дню українського козацтва.

Тематика виставки відображає події козацької доби, визвольні битви та славетні подвиги січовиків, а також їх побут та традиції: «На сторожі мирного життя», «Штурмують загарбників», «Битва біля річки Буг», «Козаки купають коней в річці», «Весняна оранка» та інші.

У творчому доробку художника-аматора понад 200 картин, що відтворюють спогади дитинства, закоханість у рідний край та своє бачення природи. Серед робіт митця окрім картин – авторські писанки, декорована кераміка, художні мініатюри, старожитності.

Виставка працюватиме до 9 листопада. Запрошуємо завітати до виставкової зали!