7 років тому відлетів небесним янголом миру демківчанин, боєць батальйону «Донбас» Володимир Куйбіда

Дата: 20.10.2022 09:04

Сьогодні, 20 жовтня, згадаймо і пом'янімо  воїна Володимира Куйбіду з села Демківка.

Майданівець, доброволець, який пішов захищати державність України.

Пам'ятаймо!

Куйбіда Володимир Володимирович – командир відділення 2-го батальйону спеціального призначення «Донбас» Східного оперативного об’єднання Національної гвардії України, сержант.

Народився 28 липня 1991 року в селі Демківка. Закінчив загальноосвітню школу.

Взимку 2013-2014 років був активним учасником Революції Гідності. Перебував спочатку на Вінницькому Євромайдані, потім – на Майдані Незалежності у Києві.

У 2014 році добровольцем вступив до лав 2-го батальйону спеціального призначення (резервного батальйону) «Донбас» Північного оперативно-територіального об‘єднання Національної гвардії України (військова частина 3027).

З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Позивний «Біда».

З серпня 2014 року - учасник боїв за місто Іловайськ Донецької області.

У серпні 2014 року при виході з «Іловайського котла» Володимир Куйбіда потрапив у полон. 26 грудня 2014 року він був звільнений з полону по обміну.

Після реабілітації продовжив службу у батальйоні спеціального призначення «Донбас».

З 2015 року знову брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Учасник боїв за село Широкине Волноваського району Донецької області.

20 жовтня 2015 року близько 16:00 на території пансіонату «Світлана» в селі Мелекіне Першотравневого (з 2016 року – Мангушського) району Донецької області, де базується військова частина, Володимир Куйбіда загинув.