Василіса Ткачук з Оляниці - дипломантка Всеукраїнського конкурсу плакатів «Майбутнє планети у наших руках!»

Дата: 25.10.2022 09:59

У Національній бібліотеці України для дітей відбулася прес-конференція, присвячена підбиттю підсумків Всеукраїнського конкурсу плакатів «Майбутнє планети у наших руках!» у рамках відзначення Року збереження природи та живого миру в Україні.

Конкурс проводився задля ознайомлення дітей із загальнолюдськими цінностями та принципами екологічної етики, підвищення рівня освіченості; виховання дбайливого ставлення до природи, формування екологічної культури, яка передбачає глибокі знання про навколишнє середовище; вміння вирішувати екологічні проблеми та участь у природоохоронній діяльності.

Під час пресконференції відбулася презентація виставки дитячих робіт та оголошення переможців Конкурсу.

Усього в Конкурсі взяли участь близько 2000 учасників з 20 областей України та м. Києва віком від 6 до 18 років у 2-х вікових категоріях: читачі-учні 1-5 класів; читачі-учні 6-11 класів.

Приємно, що робота Василіси Ткачук з Оляниці відзначена дипломом Національної бібліотеки для дітей.

Несподіваним і радісним сюрпризом для Василіси стали численні подарунки.