Убезпечити себе і близьких: як одягатися у темний час доби (КОРИСНО)

Дата: 25.10.2022 15:49

Носити світлий одяг та придбати світловідбиваючі аксесуари. Це необхідно, щоб не стати «невидимкою» для водіїв ввечері.

Щоб не наражати на небезпеку себе, своїх близьких та водіїв ввечері, радимо придбати світловідбиваючі елементи. Вони необхідні для безпеки пішоходів, бо дозволяють бути більш помітним на дорогах.

Це можуть бути стрічки, наліпки, браслети, брелоки. Розмістіть їх на рухомі частини тіла: зап’ястя, передпліччя, гомілки. Також їх можна вішати на верхній одяг, сумки, взуття. Краще – з боку руху автомобіля або з обох сторін.

Їх можна придбати у магазинах канцтоварів, тканин, туристичного спорядження. Обирайте аксесуари середнього розміру. Гарним варіантом будуть жовті, бо цей колір найкраще видно у темряві.

Віддавайте перевагу світлим речам. Це стосується верхнього одягу. Людина, вдягнена у темне, ввечері стає «невидимкою» для водіїв.

Потурбуйтеся про наявність світловідбиваючих елементів на одязі дітей. Розмістіть їх на рівні голови, корпусу і рук. Гарним вибором для малечі стане взуття з підсвічуванням.

Подбайте про своїх домашніх улюбленців. На прогулянку у темний час одягайте на тварину світлодіодний нашийник або костюмчик зі світлоповертальними елементами.