Навчання соціальних працівників та психологів, які надаватимуть у територіальних громадах підтримку сім’ям захисників та захисниць України
На виконання наказу Начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 21.06.2022 р. №779 «Про посилення соціальної підтримки та допомоги сім’ям захисників та захисниць України Вінницької області» Вінницький обласний центр соціальних служб забезпечує навчальний та методичний супровід психологів та фахівців із соціальної роботи, які будуть здійснювати визначення індивідуальних потреб членів сімей захисників та захисниць України, надання їм необхідної психологічної підтримки та соціальних послуг.
Нещодавно розпочато навчання працівників КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» та психологів навчальних закладів громади, які надаватимуть у Тростянецькій громаді соціальні послуги та психологічну підтримку сім’ям військовослужбовців.
Фахівці обласного центру соціальних служб презентували, розроблений на регіональному рівні, Порядок дій щодо створення в громаді системи роботи з питань соціальної підтримки.
Завданням спільного навчання соціальних працівників та психологів є формування взаємодії та єдиних підходів до роботи з сім’ями в складі робочих груп, які створюються в територіальних громадах області.
КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»