Семінар-практикум з вокально-хорового мистецтва
27 жовтня на базі Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля відбувся семінар-практикум з вокально-хорового мистецтва.
Гості семінару - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталія Вдовиченко, голова селищної громадської організації «Ради ветеранів» Алла Голенченко, представниця Вінницького обласного центру народної творчості, Член Національної Спілки письменників України, провідний спеціаліст ОЦНТ з культурно-дозвіллєвої роботи, талановита поетеса і чарівна жінка Жанна Дмитренко; художник Василь Слободяник з Четвертинівки.
До присутніх працівників культури громади звернулася директор СК ЦКД Світлана Осоховська, яка зазначила, що саме сьогодні йде страшна війна, важка боротьба за нашу культуру, наші традиції, адже ворог намагається знищити і стерти з лиця землі все, що є українське. Тому наша робота сьогодні, як ніколи актуальна і потрібна людям, бо саме ми, працівники культури, популяризуємо і несемо в народ українське мистецтво.
Представниця Вінницького обласного центру народної творчості Жанна Дмитренко охарактеризувала нашу національну сутність, вручила нагороди працівникам культури Олені Панчук та Людмилі Кіщук з нагоди ювілеїв та дипломи переможців творчих конкурсів керівникам колективів Віктору Баламуту та Федору Безвуляку.
Стосовно роботи творчих об'єднань, гуртків та колективів в закладах культури інформувала художній керівник Тростянецького СК ЦКД Зінаїда Мартинова. А керівник хорового колективу Олена Панчук провела практичне заняття з хорового співу.
На семінарі виступили народний аматорський фольклорний колектив "Тростянчанка" (керівник Катерина Береза) та народний аматорський вокальний колектив "Вербиченька" (керівник Оксана Кричковська).