Профілактична робота із сім’ями, які належать до вразливих категорій населення

Дата: 28.10.2022 12:57

Відповідно до звернення громадян про неналежне виконання батьківських обов’язків жителями сіл Северинівка та Летківка, з метою планового відвідування сімей, які перебувають на обліку, протягом тижня директором КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Тетяною Мазур та завідувачем відділення соціальної роботи Аліною Широкожуховою спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Світланою Савчук, поліцейськими офіцерами громади Сергієм Ходою та Юрієм Кіщенком здійснено виїзди в сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Загалом відвідано 7 сімей, в яких виховується 16 дітей на території Летківського, Четвертинівського старостинських округів.

За результатами обстеження однієї із сімей, відносно якої було звернення, встановлено, що батьки неналежним чином виконують свої обов’язки з виховання дітей, умови проживання незадовільні, потреби дітей не задовольняються.

З батьками проведено профілактичну роботу щодо формування усвідомленого та відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, забезпечення базових потреб дітей.

Також батькам винесено попередження про відповідальність за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей.

Поліцейськими офіцерами громади було складено протокол за ст. 184 Кодексу України про Адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»